Aktualności

Czterogwiazdkowy hotel powstanie na terenie Park of Poland źródło: hotelprofessionals.pl, 2018-03-20

Global City Holdings oraz Hotel Professionals Management Group podpisały umowę na usługi doradcze i zarządzanie obiektem.

Global City Holdings oraz Hotel Professionals Management Group podpisały umowę na usługi doradztwa biznesowego na etapie realizacji inwestycji hotelowej i rozwoju projektu inwestycyjnego oraz na zarządzanie czterogwiazdkowym hotelem, który powstanie na terenie parku rozrywki Park of Poland we Wręczy pod Mszczonowem.

Pierwszy etap projektu Park of Poland to Suntago Wodny Świat, który będzie największym parkiem wodnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego budowa ruszyła w ubiegłym roku. Integralną częścią parku wodnego będzie czterogwiazdkowy hotel z około 240 pokojami i przestrzenią konferencyjną. Otwarcie hotelu planowane jest na IV kw. 2020 r. Hotel Professionals Management Group będzie świadczyło usługi doradztwa strategicznego na etapie projektowania i budowy hotelu oraz będzie zarządzało obiektem.

W Polsce nie ma dziś projektu, który byłby porównywalny do tego niezwykłego przedsięwzięcia. Dla naszego zespołu udział w nim to spełnienie marzeń. – powiedział Alex Kloszewski, Partner Zarządzający w Hotel Professionals Management Group.Suntago Wodny Świat będzie idealnym miejscem na spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół we wszystkie dni tygodnia i przez cały rok. Będzie przyciągać gości nie tylko z całej Polski, ale również innych krajów Europy. Dlatego też integralną częścią naszego projektu jest hotel, który będzie spełniać najwyższe standardy w zakresie wygody i obsługi gości. Hotel będzie również dogodnym miejscem na organizację różnego rodzaju konferencji i spotkań.  – zapowiedział Idan Greidinger, Prezes Zarządu Park of Poland.Park of Poland zlokalizowany będzie między Warszawą a Łodzią, we Wręczy pod Mszczonowem. Dojechać do niego będzie można autostradą A2 i drogą ekspresową S8. Powierzchnia całej inwestycji wyniesie 400 hektarów, z czego park wodny zajmie 20 hektarów. Spółka GCH zamierza w ramach całego kompleksu wybudować park wodny Suntago Wodny Świat, parki tematyczne, bungalowy, hotele, centrum konferencyjne i handlowe, biurowce w stylu Doliny Krzemowej oraz apartamentowce. Suntago Wodny Świat będzie pierwszym etapem kompleksu Park of Poland. W obiekcie zaplanowano trzydzieści zjeżdżalni, łaźnie termalne, baseny mineralne, kompleks spa oraz ponad dziesięć różnego rodzaju saun. Otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2019 roku. W parku pracować będzie około 600 osób.

 

Hotel Professionals Management Group to siostrzana spółka firmy doradczej Hotel Professionals, oferująca szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi. Nasz zespół ekspertów z Alexem Kloszewskim i Guy’em Simmonsem na czele, posiada wieloletnie doświadczenie doradcze i operacyjne zdobyte na rynkach polskich i zagranicznych, co pozwala na rozumienie mechanizmów rynku z perspektywy krajowej, jak i międzynarodowej. W portfolio spółki zarządzającej HPMG znajdują się obecnie trzy markowe hotele: Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa oraz będące w realizacji Hampton by Hilton Oświęcim i Warsaw Moxy Praga w Warszawie. Kolejne umowy na zarządzanie są w trakcie negocjacji.

Więcej o Hotel Professionals: hotelprofessionals.pl
Najnowsze informacje o Park of Poland znajdziesz: Park Of Poland

 

Przeczytaj także 
Copyright © 2011 - 2018 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności