Aktualności

Nowa strefa SPA w Nosalowy Dwór Zakopane źródło: nabespa.pl, 2018-12-10

Otwarcie autorskiego, holistycznego NABE SPA w Nosalowy Dwór Resort & SPA. Zabiegi dla MICE istotnym elementem oferty.

Ekskluzywne wnętrza, nowoczesny design, wyśmienita kuchnia, innowacyjne rozwiązania technologiczne, to już standard w hotelach specjalizujących się w wysokiej jakości usługach. Goście przyzwyczajeni do komfortu i luksusu szukają czegoś więcej niż odpoczynku w eleganckich wnętrzach i rozbudowanych strefach wellness. W pędzącym bez opamiętania świecie, gdzieś między czasem dla rodziny, wymarzonym odpoczynkiem, wyjazdem służbowym, a chwilą tylko dla siebie, poszukują świętego spokoju, o który ciężko czasami nawet podczas urlopu. Czy tak trudno osiągalny stan można zamienić na usługę? Okazuje się, że tak. Pod warunkiem, że stoi za tym idea - w biznesie zwana raczej strategią.

U podstaw naszej marki NABE SPA leży stworzenie prawdziwej enklawy relaksu i ucieczki od szybkiego tempa życia - mówi Wiktor Wróbel, prezes zarządu Nosalowy Dwór, tym samym zdradzając czym jest nowa inwestycja Grupy Nosalowy Dwór.  Wprowadziliśmy wiodący produkt spa na zakopiański rynek hotelowy. Jesteśmy pewni, że nasi Goście docenią dbałość o każdy szczegół i prawdziwie holistyczne podejście do filozofii zabiegów – kontynuuje wypowiedź.

Własne SPA, pod własną marką, dobrze zarządzane i z odpowiednio dobraną ofertą wzbogaca wachlarz hotelowych usług. Potrzeba relaksu i powrotu do natury z kolei powoduję, że klienci  - zarówno Ci indywidulani jak i MICE –owi dokonują wyboru obiektów biorąc pod uwagę ofertę SPA.

NABE SPA – NATURE & BEAUTY powstało z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i potrafią docenić prawdziwą moc przyrody. To właśnie bogactwo ziemi, siła wody, orzeźwiająca potęga powietrza oraz energia ognia stały się fundamentem nowego SPA. NABE SPA, to nie tylko profesjonalne zabiegi bazujące na masażach, rytuałach i pielęgnacji opartej o nieskazitelną mocy czterech żywiołów. To także zupełnie nowa, ekskluzywna odsłona pielęgnacji i relaksu, nowa aranżacja wnętrza, muzyka, aromaty, światło będą tworzyć wyjątkową atmosferę tego miejsca.

W menu SPA znajdą się autorskie zabiegi NABE, będące wizytówką nowego SPA. Wśród specjalnie zaprojektowanych rytuałów nie zabraknie propozycji dla mężczyzn, rodzin i dzieci. W ofercie znajdą się również zabiegi stworzone specjalnie z myślą o Gościach konferencyjnych i sektorze MICE.

W NABE SPA  oferuje zabiegi i kosmetyki znanej marki SKEYNDOR. Do dyspozycji Gości jest 9, eleganckich gabinetów zabiegowych, w tym gabinet DUO dla par oraz wyjątkowa enklawa relaksu – pokój VIP z zabiegami według indywidualnego wyboru Gościa. Nowa strefa NABE SPA w Hotelu Grand Nosalowy Dwór czynna jest codziennie, w godzinach 9.00 – 21.00.

 

Rezerwacji indywidualna:
+48 18 20 22 330
nosalowydwor@nabespa.pl

Rezerwacje dla grup:
konferencje@nosalowy-dwor.eu

 

Nosalowy Dwór Resort & SPA to największy kompleks pod Tatrami składający się z hoteli o standardzie od 3 do 5*  położony w Zakopanem. Obiekt tworzą: trzygwiazdkowy Hotel Nosalowy Dwór, czterogwiazdkowy Hotel Grand Nosalowy Dwór oraz skierowane do najbardziej wymagających klientów pięciogwiazdkowe hotele Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór.

Nosalowy Dwór Resort & SPA, Zakopane to największe i najnowocześniejsze na Podhalu centrum konferencyjno-kongresowe. Resort oferuje ponad 2000 m kw. powierzchni konferencyjnej w 23 salach i blisko 2000 m kw zewnętrznych terenów eventowych.
 

profil: Nosalowy Dwór Resort& SPA
www.: www.nosalowy-dwor.eu

 

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności