Aktualności

Green Mountain 5* Hotel & Apartments źródło: green-mountain.pl, 2019-01-04

Pierwszy w Karpaczu 5 gwiazdkowy hotel  wraz z  zespołem budynków z apartamentami.

Grupa Osada Śnieżka otworzyła w Karpaczu 5-gwiazdkowy kompleks Green Mountain Hotel & Apartments z 268 pokojami i apartamentami. To kolejny obiekt grupy po Osadzie Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza i Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie.

W przygotowaniu kolejne 5 gwiazdkowe obiekty w Szklarskiej Porębie  i w Wiśle.

Green Mountain 5* Hotel & Apartments składa się z 5-gwiazdkowego hotelu oferującego 137 pokoi oraz ze 131 apartamentów w zespole siedmiu budynków wokół hotelu, łącznie na ok. 850 miejsc noclegowych. Swoją nazwę resort zawdzięcza lokalizacji: góry są tutaj na wyciągnięcie ręki, a większość z nich pokryta jest starodrzewem iglastym, stąd wrażenie „zielonych gór” – Green Mountain.


 

 

To starannie dobrane miejsce pozwoliło na wybudowanie w Karpaczu – w sercu Karkonoszy – pierwszego pięciogwiazdkowego hotelu. Green Mountain 5* Hotel & Apartments to ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z prywatną sauną i wszelkimi wygodami. Z większości pokoi i apartamentów rozpościera się widok na góry i las, a ustronne położenie zapewnia idealne warunki do odpoczynku.

Część apartamentów znajduje się w zabytkowych budynkach. Celem inwestora było zachowanie historycznego charakteru tego miejsca, dlatego wpisał się w już istniejącą architekturę. Dr Irena Eris to marka od lat ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu.

Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, Wellness & SPA
 

GREEN MOUNTAIN 5* HOTEL & APARTMENTS
ul. Sarnia 21
58-540 Karpacz, Polska
green-mountain.pl

 

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności