Aktualności

Generalny remont kultowego, nadmorskiego hotelu źródło: viennahouse.com, 2019-01-18

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje przemienia się w nowoczesny hotel rodzinny. Już w kwietniu 2019 roku zaprezentuje on nowe wnętrza, znakomity koncept gastronomiczny i gościnność typową dla marki.

Inspirowany morzem wystrój wnętrz Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje będzie w pełni nawiązywał do stylistyki ekskluzywnego statku, podobnie jak architektura budynku. Wszystkie piętra hotelu zyskają całkowicie nowe oblicze. Drewniane elementy zostaną zestawione z zielenią roślin oraz niebiesko-morską kolorystyką. Przeniosą otaczającą naturę do środka budynku. Mosiężne wykończenia oraz kryształowe żyrandole nadadzą ekskluzywnego charakteru wnętrzom, zaś duża ilość naturalnego drewna oraz „wakacyjne” meble, takie jak wiszące krzesła czy mobilne regały wzbudzą skojarzenia z komfortowym jachtem.

Już nie mogę się doczekać końca tego remontu i jego efektów. Jestem przekonana, że Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje wkroczy w nowy sezon z wielkim przytupem i pozostanie numerem 1 w zachodniej części polskiego Wybrzeża. – podkreśla Monika Kowalska, dyrektor generalna hotelu.

W centrum zainteresowania nowego Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje będą też najmłodsi goście, dlatego część przeznaczona dla dzieci jest rozbudowywana. Kącik zabaw zamieni się w salę przygód dla młodszych i starszych, a przy recepcji powstanie dziecięce stanowisko do zameldowania. Hotel będzie dysponował wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami dla rodzin, a baseny i bliskość morza pozostaną jego ważnymi atutami. Każde dziecko będzie w hotelu VIP-em, podobnie jak we wszystkich obiektach Vienna House.

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje będzie zamknięty do połowy kwietnia 2019 roku. Remont obejmuje pokoje na wszystkich piętrach, część gastronomiczną, konferencyjną, lobby z recepcją oraz strefę spa. Skala prac wymaga całkowitego zamknięcia hotelu, jednakże goście mogą ciągle dokonywać rezerwacji na sezon wiosna-lato 2019.

Za nowy wygląd Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje odpowiada biuro projektowe Bwm Architekt z Austrii, a za prace remontowe – RIEDL Messe-/Laden- & Objektbau GmBH. Renowacja jest koordynowane przez zespół projektowy Vienna House.

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności