Aktualności

Robert de Niro otworzy hotel w Warszawie źródło: next.gazeta.pl/, 2019-01-23

Nobu Hotel Warsaw zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto Hotel ma rozpocząć działalność w roku 2020 i przyciągać gości zarówno wysokim komfortem jak i rewelacyjną azjatycką kuchnią chefa Nobu Matsuhisa.

Warszawski rynek nieruchomości roku zyska nowy ciekawy obiekt. Robert De Niro oraz jego wspólnicy - producent filmowy Meir Teper i ceniony szef kuchni Nobu Matsuhisa - otworzą w Warszawie Hotel Nobu na początku 2020 r. roku, podano w komunikacie Tacit Investment. Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany.


nobuhotels.com


nobuhotels.com

Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu - powiedział prezes Nobu Hotels Trevor Horwell.

Obiekt będzie miał 120 pokoi, sale przeznaczone na eventy i wydarzenia biznesowe, strefę fitness oraz cieszącą się międzynarodowym uznaniem, Restaurację Nobu. Wartość projektu wynosi 100 mln zł. Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit Investment, podano także.


nobuhotels.com


nobuhotels.com


nobuhotels.com

Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej - powiedziała prezes Tacit Investment Karolina Kaim.

Pierwsi goście będą mogli skorzystać z Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie na początku 2020 roku.

 

[i] Tacit Investment jest inwestorem na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce - apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4, rezydencji Park Lane przy Łazienkach Królewskich. Inne inwestycje to stołeczny Hotel Rialto, niepubliczne liceum Akademeia High School, czy powstający we Wrocławiu pięciogwiazdkowy hotel The Bridge.

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2020 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności