Aktualności

AC by Marriott w Poznaniu źródło: gloswielkopolski.pl, 2019-03-05

Spółka Kupiec Poznański Real Estate zapowiedziała przebudowę obiektu, w którego nowym skrzydle powstanie 150 pokojowa life-stylowa marka hotelowa.

Nowe skrzydło zlokalizowane będzie w zachodniej części budynku, z głównym wejściem od strony pl. Wiosny Ludów. W nowej części inwestycji znajdzie się hotel z ofertą około 150 pokoi, restauracją, barem oraz salami konferencyjnymi. Operatorem będzie marka life-stylowa jaką jest AC by Marriott. Będzie to już drugi obiekt tej sieci w Poznaniu - pierwszy powstaje w sąsiedztwie lotniska Ławica. Inwestycja ma być realizowana w latach 2020-2022.

Kupiec Poznański to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w mieście. Jego świetne położenie w samym centrum, przy Starym Mieście powoduje, że marka life-stylowa jaką jest AC by Marriott będzie w tym miejscu odpowiadać na potrzeby zarówno gości biznesowych, jak i turystów przyjeżdżających do miasta - zaznacza Janusz Mitulski, starszy dyrektor ds. rozwoju sieci Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią.
 

Inwestor: www.kupiecpoznanski.pl

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności