Aktualności

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel źródło: bachledaluxuryhotel.pl, 2019-03-06

Pierwszy w Polsce hotel MGallery by Sofitel już otwarty! Hotel oferuje 64 stylowe pokoje i apartamenty, spa, bar, restaurację oraz sale konferencyjne. Pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w Krakowie, przy ul. Kossaka 6.

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel mieści się zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku Głównego. Inwestycja stanowi połączenie stylowego XIX-wiecznego zabytkowego budynku, który od dziesięcioleci funkcjonował jako miejsce spotkań dla inteligencji i społeczności artystycznej w Krakowie, z nowo dobudowaną częścią, spełniając wszystkie wymagania najwyższej klasy hoteli.

Właścicielem budynku jest Bachleda Luxury Properties. Inwestor podpisał umowę franczyzy z Grupą Orbis. W przestronnych i eleganckich wnętrzach panować będzie styl klasyczny i krakowskie art deco. W murach krakowskiego hotelu nie zabraknie detali nawiązujących do historii Krakowa, bowiem marka MGallery by Sofitel ma to do siebie, że jej hotele są głęboko zakorzenione z historią miejsca, w którym powstają.

Na terenie Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel oprócz stylowych pokoi i apartamentów, strefy SPA, restauracji i baru znajdą się również funkcjonalne i zróżnicowane pod względem wielkości i charakteru przestrzenie MICE, w tym eleganckie sale konferencyjne i szkoleniowe.

www:  Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery

TAGI:

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności