Aktualności

Białostocka 22, Warszawa źródło: bialostocka22.syskonf.pl, 2019-05-31

Wymarzone miejsce na event w praskim a zarazem nowoczesnym stylu.

Trudno znaleźć miejsce w Warszawie, które lepiej niż Praga pokaże, jak szybko zmienia się oblicze miasta. Zbudowana jeszcze w trakcie trwania pierwszej wojny światowej Białostocka 22 to miejsce, które w takim właśnie praskim stylu łączy przeszłość z nowoczesnością. Do niedawna, oferowała swoje lokale wyłącznie najemcom biurowym. Teraz jednak, wraz z odremontowaniem zabytkowej hali, Białostocka 22 otworzyła się na wynajem przestrzeni pod imprezy, szkolenia, konferencje i wydarzenia kulturalne. Goła cegła połączona z betonem nadaje jej charakterystyczny wygląd, będący gratką dla każdego miłośnika industrialnego stylu.

Trwająca 17 lat epopeja remontowa kamienicy, właśnie dobiega końca, a jej zwieńczeniem jest oddanie w użytek, spalonej prawie 50 lat temu hali. Dzisiaj, to przestrzeń biurowa o najwyższym standardzie. Między kamienicą a halą rozciąga się niewielki brukowany dziedziniec z kominkiem i grillem. Oświetlenie z poziomu ziemi, ścian umożliwiające grę światłem, uwypukla niezwykłą urodę elewacji obu budynków, szczególnie jej ceglane i żelazne części. To jednak mieszcząca się na parterze hali sala wielofunkcyjna, jest w istocie klejnotem w koronie Białostockiej 22. To ponad 230-metrowe pomieszczenie może służyć za restaurację, teatr albo salę konferencyjną. Elastyczność sali zwiększa się, gdy weźmie się pod uwagę zaplecze techniczne mieszczące się w piwnicy pod halą. Dwa magazyny, szatnia, garderoba, palarnia i toalety z unikalnym wystrojem czynią salę wielofunkcyjną łatwą w obsłudze przestrzenią eventową, nawet dla najambitniejszych projektów. Sama sala została utrzymana w praskim stylu postindustrialnego loftu. Na suficie ciągną się wielkie rury a przy ścianach stoją stare, żelazne konstrukcje.

 

Sala na górze za to, dzięki oryginalnemu wystrojowi z elementami takimi jak zabytkowe welocypedy i reklamy z XIX wieku, może wprowadzić wiele staroświeckiego praskiego klimatu, który uczyni najnudniejszą prezentację ciekawą. Sala na parterze w ustawienie konferencyjnym pomieści 250 gości, bankietowym – 190, a wydarzenie o charakterze koktajlowym może swobodnie przyjąć 300 uczestników. W sali na poziomie pierwszym, na 220 mkw. powierzchni można zorganizować spotkania dla 150 gości, zakładając ustawienie konferencyjne.

Sale eventowe Białostockiej 22 łączą w sobie wszystko, co kochamy w warszawskiej Pradze. Nowoczesność i tradycję.

facebook.com/bialostocka22
facebook.com/cateringaleje3 /catering

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności