Aktualności

Ponad 160 dodatkowych pokoi w Mikołajkach źródło: Horecanet.pl, 2013-08-30

Zgodnie z zapowiedzią 7 czerwca swoje drzwi dla gości otworzył Hotel Mikołajki Resort by DeSilva, zlokalizowany w Jorze Wielkiej k. Mikołajek. Jest to siódmy hotel sieci DeSilva w Polsce. Pozostałe sześć działa w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie oraz Katowicach.

Jak udało się ustalić redakcji portalu Horecanet.pl do dyspozycji gości oddane zostały wszytskie pokoje oraz część rekreacyjna i konferencyjna. Z początkiem lipca udostępnionych zostanie 16 niezależnych bungalowów. Mikołajki Resort by DeSilva to pierwszy obiekt sieci zlokalizowany na terenach o wybitnych walorach wypoczynkowych. Hotel posiada ponad 160 pokoi  oraz bogatą ofertę konferencyjną (ponad 500 mkw. powierzchni sal konferencyjnych) i rekreacyjną (centrum rekreacji i wellness na powierzchni ponad 700 mkw., 5 ha terenu zielonego, wewnętrzne jezioro z pomostem i wydzielonym miejscem do pływania oraz największa w tym rejonie prywatna, piaszczysta plaża).

 

źródło: www.mojemazury.pl

 

Restauracja oraz bar oferują ponad 200 miejsc. W restauracji serwuje się śniadania w formie bufetu oraz kuchnię polską i śródziemno-morską à la carte. Po zamknięciu restauracji w 24 h sklepiku przy recepcji można kupić napoje oraz zimne lub ciepłe przekąski, artykuły pierwszej potrzeby, a także produkty dla dzieci.

 

Spółka Hotele De Silva powstała w 2006 roku. Zarządza własnymi hotelami i hotelami innych właścicieli. Oferuje różne możliwości współpracy z inwestorami, w szczególności umowy o zarządzanie działalnością hotelową. Spółka czerpie z dwóch różnych hotelarskich koncepcji: amerykańskiej przyjazności produktu i usług oraz francuskiej ekonomiki zarządzania.

 

Aktualnie w sieci DeSilva jest siedem obiektów hotelowych: w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie, Mikołajkach oraz Katowicach. W planach spółki na kolejne lata jest otwarcie hoteli w innych miastach Polski. Według firm doradczych Horwath HTL i TPA Horwath Hotele DeSilva są obecnie najdynamiczniej rozwijającą się siecią hotelową w Polsce w oparciu o wyłącznie krajowy kapitał. Hotele DeSilva są średniej wielkości obiektami, zlokalizowanymi w dynamicznie rozwijających się biznesowo rejonach, węzłach komunikacyjnych lub miejscach o wyjątkowych walorach turystycznych.

 

W 2012 roku firma odrestaurowała budynek zabytkowej zajezdni tramwajowej na krakowskim Kazimierzu, w której obecnie odbywają się eventy, koncerty, imprezy kulturalne oraz transmisje sportowe, z możliwością goszczenia jednocześnie nawet 800 osób. W 2012 roku otworzyła Warszawską Pijalnię Whisky oraz Krakowską Pijalnię Whisky.

 

 

źródło: Horecanet.pl, 17.06.2013

 

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności