Aktualności

Firma Wiśniowski buduje 4**** hotel nad Jeziorem Rożnowskim źródło: conferencepoland.pl, 2014-04-10

"WIŚNIOWSKI", znany i ceniony w kraju jak również za granicą producent bram garażowych oraz ogrodzeń posesyjnych obecny na rynku już od 25 lat rozpoczął budowę własnego obiektu hotelowego.

Położony nad Jeziorem Rożnowskim w Gminie Gródek n/ Dunajcem zaledwie kilka kilometrów od Nowego Sącza 4**** Hotel Heron będzie posiadał 80 luksusowych pokoi w tym 5 apartamentów. Zaplecze konferencyjne będzie mogło pomieścić do 300 os w ustawieniu teatralnym i do 500 os w przypadku przyjęć zasiadanych. Goście będą mogli korzystać z restauracji "a la carte", lobby baru, klubu nocnego oraz restauracji przy promenadzie nad wodą.
 Hotel posiadać będzie własną marinę i promenadę wzdłuż nabrzeża jeziora Rożnowskiego. Obiekt nastawia się na klienta biznesowego jak również rodzinny wypoczynek.Stanowisko Dyrektora Generalnego objął Pan Jacek Ulinowski związany z branżą hotelarską od 24 lat, który karierę rozpoczynał w 1990 r w warszawskim Hotelu Marriott.Planowane otwarcie to druga połowa 2014 roku. Projekt przygotowała pracownia    © Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Przeczytaj także 
debuging
Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności