Opis obiektu Nosalowy Park Hotel & Spa

Nosalowy Park Hotel & Spa ul. Kościuszki 18 , 34-500 Zakopane

Typ obiektu

hotel 5-gwiazdkowy


Miasto

Zakopane


Województwo

małopolskie

telefon:

+48 18 200 06 70


e-mail:

nosalowypark@nosalowy.pl


www:

www.nosalowypark.pl


SALE KONFERENCYJNE:

146 max pojemność sal
3 liczba sal konferencyjnych
147 pojemność największej sali

NOCLEG:

140 liczba pokoi
283 liczba m. noclegowych

widok

Nosalowy Park Hotel & Spa , ul. Kościuszki

Opis obiektu

Nosalowy Park to hotelowa przyszłość tworzona w oparciu o historię. Odkrywamy nowe oblicze Villi Marilor, tworząc elegancki hotel inspirowany art déco.

W hotelu znajduje się 139 pokoi i apartamentów, wszystkie zaprojektowane w stylu art déco z niezwykłą starannością o szczegóły. Na najwyższych kondygnacjach, na dachu hotelu znajdują się apartamenty z prywatnym wyjściem na zielony taras i  panoramicznym widokiem na pasmo Tatr. Łączymy elegancję z kreatywnością i odważną wizją projektantów.

W Nosalowym Parku jakość jest wypadkową naszych doświadczeń i odważnej wizji wypoczynku. Apartamenty z prywatnym wyjściem na zielony taras, dedykowany personel, stanowisko Concierge i Guest Relation, to miejsce, gdzie przenikają się gościnność, wiedza i design by zadbać o Twój wypoczynek.

Sale konferencyjne

SALA teatr
bankiet
klasa
podkowa
szerokość
długość
wysokość
pow m2
Witkacy 74 50 38 24 - - - 64
Kossak 64 30 40 24 - - - 49
Kenar Boardroom - - - 8 - - - 23
SUMA 138 80 78 56 - - - -

SALE ŁĄCZONE
Witkacy + Kossak 147 30 78 24 - - - 113

Centrum biznesowe Hotelu Nosalowy Park to zaprojektowana w stylu art déco przestrzeń, idealna do organizacji kameralnych konferencji i spotkań biznesowych wymagających eleganckiej oprawy. W centrum znajduje się doskonale wyposażona sala konferencyjna o powierzchni 100 m2 (z możliwością podziału na dwie mniejsze), stylowy boardroom dla 8 osób oraz strefa cateringowa.

Doświadczenie w organizacji spotkań, nowoczesny sprzęt konferencyjny i dedykowany personel gwarantują jakość, a zabytkowa Villa Marilor stanowi wyjątkową oprawę Państwa wydarzenia. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w samym centrum Zakopanego, która zapewnia doskonały dojazd do każdej istotnej części Zakopanego.

Oferta gastronomii

Restauracja Heart by Amaro w Zakopanem to wspólny projekt najbardziej utytułowanego polskiego szefa kuchni Wojciecha Modesta Amaro i zakopiańskiej Grupy Nosalowy.

Powstająca w hotelu Nosalowy Park Hotel & SPA w Zakopanem restauracja to drugi autorski projekt Wojciecha Modesta Amaro, będący, spełnieniem jego marzeń o podróży do natury, polskiej gościnności i odkrywaniu smaków wypływających prosto z serca.

Restuaracja Heart by Amaro otwarta jest od 4 lipca 2020 roku

 

Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności