Opis obiektu Seaside Park Hotel

Seaside Park Hotel ul. Wschodnia 20 , 78-100 Kołobrzeg

Typ obiektu

hotel 4-gwiazdkowy


Miasto

Kołobrzeg


Województwo

zachodniopomorskie

telefon:

+48 94 333 40 00


e-mail:

reservation@seasidepark.pl


www:

www.seasidepark.pl


SALE KONFERENCYJNE:

200 max pojemność sal
4 liczba sal konferencyjnych
200 pojemność największej sali

NOCLEG:

210 liczba pokoi
610 liczba m. noclegowych

widok

Seaside Park Hotel , ul. Wschodnia

Opis obiektu

Rodzinny wyjazd? Biznesowe spotkanie? W naszym 4-gwiazdkowym Seaside Park Hotel zatroszczymy się o każdy szczegół Twojego pobytu. Wygodne pokoje, doskonała kuchnia, wszechstronna oferta i życzliwa obsługa, na którą możesz liczyć w każdej sytuacji.

Odwiedź nas i przekonaj się, że o każdej porze roku odpoczywa się tu wspaniale.

Udogodnienia
Wybierzcie pokój idealny dla swoich potrzeb. Rodzice z dziećmi? Urlop w gronie przyjaciół? W Seaside Park Hotel stwarzamy idealne warunki dla wszystkich okoliczności pobytu. Nasi Goście mają do dyspozycji 210 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów o powierzchni od 27 do 80 m². U nas naprawdę odpoczniecie.

W trakcie pobytu możecie skorzystać z naszej strefy Wellness & Spa, w której znajdziecie 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi oraz 3 rodzaje saun.
Czeka na Was również profesjonalne centrum fitness oraz wyjątkowa atrakcja w postaci ścianki wspinaczkowej dla dorosłych i dzieci.
 

Sale konferencyjne

SALA teatr
bankiet
klasa
podkowa
szerokość
długość
wysokość
pow m2
Storm I 40 - 24 28 - - - -
Storm II 40 - 24 28 - - - -
Storm III 120 - 54 52 - - - -
SUMA 200 - 102 108 - - - -

SALE ŁĄCZONE
Storm I+II+III 200 - 85 150 - - - -

Wspólny pobyt nad morzem przy okazji wydarzeń firmowych sprzyja nie tylko pracy, ale również integracji. Seaside Park Hotel oferuje najróżniejsze możliwości ciekawego spędzania czasu w gronie zespołu – zarówno w ramach zorganizowanych eventów, jak i po godzinach.

Pełnowymiarowy basen, strefa Wellness&Spa, ścianka wspinaczkowa, Fitness Center, wypożyczalnia sprzętu sportowego czy jedyne w Kołobrzegu Atrium z barem to zaledwie początek długiej listy atrakcji. Każde spotkanie firmowe koordynowane jest przez dedykowanego event managera, który zadba o to, by na nudę nie było miejsca. A komfortowe pokoje dostosowane do potrzeb klientów biznesowych i bogata oferta gastronomiczna sprawią, że nikt nie będzie chciał stąd wyjeżdżać.


Sala STORM to nowoczesna, ergonomiczna przestrzeń konferencyjna, która dzięki innowacyjnemu systemowi ruchomych ścian może być łączona lub dzielona na różne sposoby, w zależności od potrzeb. Największa sala ma powierzchnię 210 m2 i jest w stanie pomieścić w układzie teatralnym nawet 200 osób. Wszystkie dostępne sale zostały wyposażone w najwyższej klasy sprzęt audiowizualny.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj salę: sales@seasidepark.pl
T: +48 94 333 40 59

Opis pokoi

Seaside Park Hotel to 210 komfortowych pokoi oraz rodzinnych apartamentów.

Wszystkie wyposażone są w mini aneks kuchenny z czajnikiem oraz zastawą porcelany. Każdy z nich posiada balkon, telewizor 55”, klimatyzację i bezprzewodowy Internet Wi-Fi. W pokojach o wyższym standardzie przygotowaliśmy dodatkowo rozkładane sofy dla rodzin z dziećmi.

Usługi dodatkowe

Kołobrzeg to idealny cel podróży dla wszystkich, którzy poszukują relaksu, odprężenia i wewnętrznej równowagi.

Unikalny mikroklimat, bogactwa naturalne, szum bałtyckich fal a do tego ekskluzywna strefa Wellness&Spa w Seaside Park Hotel. Takie połączenie gwarantuje przypływ sił witalnych, głęboką regenerację oraz przywrócenie harmonii Ciała, Umysłu i Ducha.

 

Copyright © 2011 - 2021 Conference Poland. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin i Polityka Prywatności